0

Mail Açma Oranınızı Arttırmak için Yapay Zeka Destekli En İyi 10 E-posta Oluşturma Aracı

E-posta, hem işletmeler hem de bireyler için çok önemli bir iletişim kanalı olmaya devam ediyor. İlgi çekici ve kişiselleştirilmiş e-postalar hazırlamak zaman alıcı ve zorlayıcı olabilir, ancak yapay zeka destekli e-posta oluşturma araçları oyunu değiştirmek için burada. Bu araçlar, kısa sürede profesyonel, kişiselleştirilmiş ve etkili e-postalar oluşturmanıza yardımcı olmak için yapay zeka ve doğal dil işlemeden yararlanır. Sosyal yardım çabalarınızı artırmak için en iyi 10 AI e-posta oluşturma aracını keşfedelim.

👉🏻 OpenAI GPT-3

En gelişmiş dil modellerinden biri olan OpenAI’nin GPT-3’ü tutarlı ve bağlamsal olarak alakalı metinler üretebilir. API’si, geliştiricilerin GPT-3’ü e-posta oluşturucular dahil olmak üzere çeşitli uygulamalara entegre etmesine olanak tanır. Bağlamı anlama ve insan benzeri yazıyı taklit etme konusundaki olağanüstü yeteneğiyle GPT-3, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış iyi hazırlanmış e-postalar oluşturmanıza yardımcı olabilir.

👉🏻 Kopyala.ai

Copy.ai, diğer şeylerin yanı sıra e-posta içeriği oluşturabilen, yapay zeka destekli çok yönlü bir metin yazma aracıdır. Soğuk e-postalar, takip e-postaları ve haber bülteni tanıtımları gibi çeşitli şablonlar sunar. Sadece biraz bağlam sağlayın ve Copy.ai, hedef kitleniz için ilgi çekici ve kişiselleştirilmiş e-postalar üretecektir.

👉🏻 Jarvis.ai (eski adıyla Conversion.ai)

Jarvis.ai, e-posta oluşturma özelliğine sahip başka bir popüler AI metin yazma aracıdır. Satış konuşmalarından takiplere kadar çeşitli e-posta senaryoları için önceden oluşturulmuş şablonlar sağlar. Araç ayrıca, daha kapsamlı e-posta dizileri oluşturmak için uygun hale getiren uzun biçimli bir düzenleyici sunar.

👉🏻 Kuki sohbet robotu

Kuki Chatbot, e-postaları hızlı ve verimli bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olmak için yapay zekanın gücünden yararlanır. Sezgisel arayüzü, e-postanın amacı, alıcısı ve önemli noktalar gibi temel bilgileri sağlamanıza olanak tanır. Yapay zeka daha sonra girdilerinize göre iyi yapılandırılmış ve bağlamsal olarak uygun bir e-posta oluşturur.

👉🏻 Writesonic

Writesonic, e-posta yazma özelliklerine sahip bir AI içerik oluşturma platformudur. Satış e-postaları, takip e-postaları ve daha fazlası için şablonlar sunar. Writesonic ayrıca CRM ve e-posta pazarlama araçlarınızla entegre olur ve ortaya çıkan içerik mevcut iş belgelerinize dahil edilmesini kolaylaştırır.

👉🏻 Kopyacı

Copysmith, satış sunumları, müşteri takipleri ve ürün lansmanları dahil olmak üzere amaçlar için çeşitli ikna edici ve ilgi çekici e-postalar oluşturmak için AI ilkelerini kullanır. Kullanıcı dostu veritabanı, önemli ayrıntılar birikimine olanak tanır ve yapay zeka gerisini hallederek size yüksek kaliteli e-posta harcamaları sağlar.

👉🏻 Kelime Melodisi

Wordtune, öneriler ve yeniden ifade etme seçenekleri sunarak yazınızı geliştirmek için kullanmak, yapay zeka destekli bir yazma yardımcısıdır. Yalnızca bir e-posta oluşturucu olmasa da Wordtune, e-postalarınızın netliğini, tonunu ve hedeflerini iyileştirerek hedef kitlenizde yankı uyandırmasını elde etmek için kullanılabilir.

👉🏻 Outwrite

Outwrite, dilbilgisi, stil ve ton için gerçek zaman önerileri sunarak daha iyi e-postalar oluşturmaya yardımcı olan bir yapay zeka yazma yardımcısıdır. Tarayıcı uzantıları ve popüler e-posta hizmetleriyle entegrasyonları, onu hareket halindeyken e-posta içeriğinizi hassaslaştırmak için uygun bir araç haline getirir.

👉🏻 NeuralText

NeuralText, saniyeler içinde profesyonel e-postalar yazmanıza yardımcı olabilecek bir AI içerik oluşturma aracıdır. Sosyal yardım, takip ve tanıtım gibi çeşitli amaçlar için e-posta şablonları sunar. NeuralText’in yapay zeka oluşturması, özelliklerine en uygun olanı seçmeden geçerek çoklu e-posta varyantı oluşturur.


🎯 Yapay Zekayı İşlerinizde Linafon ile Daha Etkin Kullanın!
Yapay zekayı maillerinizde, yazılarınızda ve özel hazılayacağınız pazarlama gibi bültenlerinizde profesyonel destek alabilmek için tıklayın!