0

dijitalbolge.com | yarının teknolojisi

Dijital Bölge İle Teknolojiyi Yakala

Türkiye’de teknoloji dünyasına dair önemli gelişmeleri takipçileri ile paylaşan sitede dijital dünyaya dair aradığınız her şeyi bulacaksınız. Deneyim ve güçlü bir kadro ile cesur bir yayın hayatı sürdüren site, teknolojiye yön vermek amacı ile dijital dönüşüm analizlerine de yer vermektedir. Linafon tarafından kurularak hayata geçirilmiş olan “Dijital Bölge” teknoloji dünyasından haberlere de sık sık yer vermektedir. 

Sektöre Yön Veren Profesyonellik 

Sitede; dijital analiz raporları, donanım, yazılım ya da internet haberlerine de yer verilmektedir. Bu sayede dijital dünyada yaşanan gelişmelerden anında haberdar olma imkanı elde edeceksiniz. internet ve teknoloji alanında aklınızı kurcalayan her bir sorunun cevabına ulaşabileceğiniz bir portalı sizlere sunuyoruz. Yeniliklere açık ve uzman kadrosu ile sürekli güncel kalan site, teknoloji haberleri ve bu alandaki girişimlere dair bilgileri takipçileri ile paylaşarak bu alanda hizmet vermekte olan pek çok site ile farkını ortaya koymaktadır. 

Küresel bir alana yayılmayı amaçlayan site, teknolojiye dair haberlerin yanı sıra blog yazılarına da yer vererek bu alanda gelişim göstermeye meyilli olan konulara dair ön görülerini ve yeni teknolojik gelişmelere olan yaklaşımlar hakkındaki görüşleri de sizler ile paylaşmaya devam edecektir. 

Zengin Hizmet Anlayışı

 Dijital dünyanın yanı sıra sosyal medya ve buna bağlı olarak da dijital pazarlama alanında hizmetlerden de yararlanabileceğiniz sitede, dijital PR’a dair de aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda deneyimli kadromuz ile iletişime geçerek dijital medya danışmanlığı, marka konumlandırma ya da reklam kampanyası gibi dijital dünyanın olmazsa olmazlarından yararlanabilirsiniz.

 Dijital dünyada yeni yeni yerini alan ürünlere dair bilgi sahibi olmak isteyenler de sitedeki güncellemeleri günbegün takip edebilir. Çünkü deneyimli kadro sayesinde detaylı ürün incelemeleri yapılırken sadece üründeki yenilikleri değil aynı zamanda eksik ve zayıf yönlere dair de detaylı analizler ortaya koyulmaktadır. 

Tasarım ve dijital stratejinin de önemli olduğu günümüzde bu detaylar hakkında da güncel gelişmelerden haberdar olmak isteyenler için de gelişmelere dair tüm incelikler sitede bulunmaktadır. Yarının teknolojisinden bugün haberdar olmak için özenle hazırlanan sitede dakika dakika teknolojiye dair yenilikleri takip edebilirsiniz. 

Linafon 360° Pazarlama ve İletişim Ajansı